Poznaj nasz zespół!

Seth & Dina Heydinger

Dyrektor

Seth pochodzi z Michigan i już w młodym wieku rozpoczął swoją relację z Panem. Po ukończeniu szkoły średniej poszedł do Word of Life Bible Institute w Nowym Jorku. Tam Bóg zaczął otwierać oczy Seta na potrzeby całego świata. Zaczął modlić się za Polskę i przeniósł się tam w 2010 roku.


Dina dorastała na Ukrainie i tam uczęszczała do Instytutu Biblijnego, a następnie przez kilka lat służyła jako misjonarka w swoim rodzinnym kraju. Bóg połączył Setha i Dinę i pobrali się we wrześniu 2016 roku.


Mamy szczęście, że mamy trójkę dzieci: Eddiego, Emmę i Lilię.

Lydia Duncan

Dziekan Języka Angielskiego

Jestem ze stanu Karolina Północna. Zostałem zbawiony w wieku 6 lat, a kiedy miałem 15 lat, zacząłem odczuwać, że Bóg wzywa mnie do zostania misjonarzem. Po ukończeniu szkoły średniej studiowałem przez dwa lata w Word of Life Bible Institute w Nowym Jorku.


Przyjechałam do Polski na drugim roku studiów i Bóg zawładnął moim sercem dla Polski. Po dwóch latach Bóg nadal przypominał mi o wielkiej potrzebie w Polsce, więc przyjechałam jako stażystka misyjna na dwa lata.


Odkąd jestem w Polsce, byłam zaangażowana w nauczanie języka angielskiego w wielu środowiskach: obozach, szkołach publicznych, prywatnych korepetycjach i lekcjach w małych grupach. Angielski jest obecnie ogromnym narzędziem ewangelizacji tutaj! Od 2017 roku pracuję w Word of Life w Polsce, a od 2019 roku pracuję w pełnym wymiarze godzin. Moją rolą w szkole jest wspieranie nauczycieli oraz ocena/monitorowanie potrzeb edukacyjnych uczniów.